Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ty zacofany debilu....Przez takich pod-ludzi właśnie dzieją się takie rzeczy...Idź się utop razem z jarkiem i ojcem dyrektorem!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tola, Ty chyba nigdy nie mialas psiego pupila na cale zycie, bo wtedy po takim artykule to nóż w kieszeni by Ci sie otwieral, a nie przemyślenia na temat zarodków. Na te tematy sa tez na pewno odrębne fora itd gdzie możesz dac upust swojej bulwersacji. A co do artykułu to tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego powinno nakazać się chipowanie psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami zwierze daje człowiekowi więcej radości niż ludzie, widać Tola że jesteś czlowiekiem gruboskórnym, mam nadzieje że nie masz i nie będziesz nigdy miała żadnego zwierzaka co gorsza pieska, bo tylko by sie zmarnował!!! Nie masz pojęcia jak taki psiak cierpi, aborcja to oddzielna sprawa i nie mieszaj tematów. A co do artykułu to mam nadzieję że znajdą tego bydlaka, powinni jemu przywiązać kamien i wrzucic do rzeki!!! Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBRZYDLIWA katotalibańska mentalność, spuszczanie się nad zygotami i zarodkami... A żyjące, czujące istoty niech sobie cierpią... Napisałaś/eś "tylko zwierzę", ciebie człowiekiem nazwać nie można. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto spowodował temu psu taki los? temu TYLKO psu? człowiek - najgorsza istota świata bo to w końcu człowiek do zagłady naszej planet dąży... tyle dobrze że nie wszyscy ludzie śa bezmyślni I używają swojego mózgu I uczuć... więc pisanie o in vitro itd itp aborcjach jakoś mniej mnie boli niż nieszczęście niewinnej istoty jakim jest ten psiak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A jaki związek ma jedno z drugim? Ja chodzę co niedzielę do kościoła a uratowałam od śmierci psa, kota i chomika, którego ktoś wyrzucił do mojego ogrodu w środku zimy przy temperaturze -26C. Sposób spędzania niedzieli nie jest wyznacznikiem człowieczeństwa. Mam nadzieję, że piesek wyzdrowieje i trafi do dobrego domu.  
    A taki, że w społeczności wiejskiej czy małomiasteczkowej większość jednak do tego kościoła chodzi a co później wyrabia to własnie widać. Topią, mordują, katują, głodzą a w niedzielę przed ołtarzem udają jacy to oni dobrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak się czuje psiak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się patrzy na tego pieska, to łzy same płyną. To straszne co ktoś mu zrobił. Jego pan. Ten ktoś nie zasłużył na tego psa. Jan ten pies wygląda, a ile musiał cierpieć i pewnie się topił z wycieńczenia. Aż wodne zwierzątka się nim karmiły. Okropne. Czemu go komuś nie oddał, albo schronisku? Czemu? Ja z moim kotem nigdy tak nie postąpiła, nigdy, a nie zawsze jest aniołkiem. Ludzie się czasem bezmyślni. Tak traktować mniejszych i słabszych od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
truno patrzec na te zdjecia ,sama mam psa ze schroniska od 8 lat i uwazam ze powinny byc wysokie kary za znęcanie się nad jakimkolwiek zwierzęciem .Podajcie numer konta na wplaty na leczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 2 lata? To jest straszna niesprawiedliwość... Przecież ten człowiek powinien odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa na człowieku. Być może wtedy by się czegoś nauczył. Biedny piesek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram , tacy ludzie powinni dostawac o wiele wieksze kary. Nie wiem jaki ten czlowiek musi byc na codzien dla otoczenia i ludzi skoro jest taki okrutny dla zwierzat ! Bydlak i kretyn...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takich zwyrodnialców powinno być nie do 2-ch lecz od 2-ch lat nawet do 10-ciu. Nie rozumię polskiego prawa, które jest tak łaskawe dla bandytów , zwyrodnialców i wdzystkich łamiących prawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FU. Czasem się wstydzę tego, ze jestem człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedna psina... dobrze, że trafiła do dobrych ludzi.... a wy jecie mięso zwierząt, które giną w okrutnych męczarniach, kupujecie ich zwłoki na śniadanie, obiad i kolację, ale jak krzywdy doznaje pies podnosicie alarm i ścigacie winnych okrucieństwa, sądzicie wyroki i nie dopuszczacie do świadomości, że jedząc mięso wspieracie przemysł katujący tysiące zwierząt dziennie - to dopiero wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przyjdzie Nowy Prezydent , to będziemy walczyć o bardzo surowe kary ! Myśliwy Komorowski nam w niczym nie pomógł bo sam zabijał zwierzęta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba policji, prokuratury, sądów! Ja wymierzę sprawiedliwość zwyrodniałemu właścicielowi psa. Mało humanitarną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak się czuje psiak?
Przenieśli go do innej komendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebać tego kolesia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest numer konta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...